Most u Jesenické přehrady je znovu průjezdný, stavební práce ale pokračují
Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) s předstihem dokončilo základní rekonstrukci mostu u Jesenické přehrady, která se nachází v blízkosti Chebu. Spolu s tím skončila také úplná uzavírka frekventované silnice spojující Cheb a Mariánské Lázně.
Přestože je objížďka skončila, stavební práce u Jesenické přehrady pokračují. V současné době probíhá odstranění dopravního značení, které navigovalo řidiče na alternativní trasu, dokončují se práce pod mostem, dláždění a sanace.
„V současné době dochází k odstranění dopravního značení navádějícího na objízdnou trasu. Do definitivního ukončení stavby zbývá měsíc. Zhruba za jeden měsíc by tedy měla být dokončená stavba a mělo by zmizet dočasné omezení, které tam v tuto chvíli je,“ uvedl oblastní ředitel ŘSD Lukáš Hnízdi.
Celková částka, kterou ŘSD za rekonstrukci mostu u Jesenické přehrady zaplatí, je 18 milionů korun.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Soudní lékař: Muž z kutnohorské sekty měl po rituálech mnohočetná poranění. Resuscitace přišla pozdě
-
Gabal: Maďarsko je vybydlená země plná tlustých pánů se zlatými řetězy. Magyar musí být proevropský
-
Na pražském Žižkově hoří střecha ubytovny. Hasiči evakuují lidi a vyhlásili třetí poplachový stupeň
-
Klempíř: Veřejnoprávní média nesloučíme, zruší se poplatky. Média by přišla o část rozpočtu