Zpěvák Petr Hodek představuje novou píseň Nám láska není přána

17. duben 2024

Petr Hodek, muž mnoha talentů a rolí, včetně sportovce, trenéra a nadšeného otce dvou dcer, přichází s novou písní, která nese název Nám láska není přána. Složil ji známý skladatel Zdeněk Barták.

Petr Hodek není jen obyčejným zpěvákem. Je také vícenásobným mistrem světa v kickboxu. Přestože se původně věnoval primárně sportu, učaroval mu zpěv a před lety se rozhodl tomuto umění naplno věnovat.

V roce 2019 natočil ve studiu svou první píseň, ke které po sléze vznikl i videoklip. Přišla první veřejná vystoupení a ještě větší chuť jít dál. Dnes má na svém kontě řadu písní, které oslovují posluchače svou autentičností a emocionálním nábojem.

Pokud byste chtěli slyšet Petra Hodka i jeho novou píseň naživo, neváhejte a přijďte se podívat na Den otevřených dvěří Českého rozhlasu Karlovy Vary 18. května!

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.