Vydejte se opět na Stříbrnou stopu! Nadace St. Joachim zve na druhý ročník

20. duben 2023

Nadace St. Joachim spolu s Českým rozhlasem Karlovy Vary pořádá 2. ročník turistického seriálu Stříbrná stopa. První etapa startuje už 22. dubna.

Nadace St. Joachim už 7 let podporuje česko-německou spolupráci v Krušnohoří, udržuje místní tradice a ochraňuje zdejší památky. V návaznosti na úspěch loňského seriálu běžeckých a turistických výletů s názvem Stříbrná stopa letos zahajuje druhý ročník.

Díky Stříbrné stopě si můžete užít krušnohorskou přírodu jinak. Připravené jsou jednotlivé etapy v různých lokalitách Krušnohoří. Na každého účastníka čeká drobné občerstvení a spousta dárků.

Vezeme vám rádia. Chyťte si svůj DAB!

Po skončení celého seriálu bude na účastníky všech etap čekat ohodnocení, lákavé výhry a společné posezení. Z účastníků jednotlivých etap bude vylosován vždy jeden výherce, který navíc v cíli získá rádio DAB od Českého rozhlasu Karlovy Vary.

Start etap bude opět vždy mezi 9. a 11. hodinou. Startovné bude činit 50 korun a bude použito ve prospěch činnosti pořádající Nadace St. Joachim. Seriál začne už 22. dubna, přehled všech akcí naleznete zde.

Spustit audio