Užijte si další Léto v lázních! V Jáchymově vystoupí Marcel Zmožek i Jakub Smolík

12. srpen 2020

Zveme vás na akci s Českým rozhlasem Karlovy Vary. V rámci projektu Léto v lázních se v sobotu 15. srpna uvidíme v Jáchymově u altánku v lázeňském parku.

Těšit se můžete na pěvecká vystoupení Marcela Zmožka a Jakuba Smolíka. Mezi 13. a 14. hodinou odvysílá Český rozhlas Karlovy Vary přímý přenos hodinového lázeňského speciálu.

Moderátorem bude Pavel Kudrna, kterého posluchači znají z víkendového pořadu Výlety. Seznámí návštěvníky a posluchače nejen s historií lázeňského města, ale také s jejich specializací, raritami a doporučí i tipy na výlety v okolí.

Program:

12:30-13:00 – koncert Marcela Zmožka

13:04-14:00 – přímý přenos pořadu Výlety (lázeňský speciál)

14:00-14:30 – koncert Jakuba Smolíka

Cílem projektu Léto v lázních je podpořit české lázeňství a představit historii a současnost významných lázeňských měst. Partnerem projektu je Svaz léčebných lázní ČR.

Vstupné je zdarma.

autor: Radim Jehlík | zdroj: Český rozhlas Karlovy Vary
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.