Poslechněte si záznamy rozhovorů s našimi hosty!

19. duben 2019 12:00

Tento týden jsme se věnovali problematice domácího násilí, životu s postižením i zálibě v moto veteránech či podnikání. Poslechněte si další zajímavá povídání našich hostů.

Pondělí 15. dubna

25. dubna proběhne na chebském gymnáziu konference o domácím násilí. Této problematice se v našem odpoledním vysílání věnovali Blanka Bláhová a Václav Husák z Odboru služby pořádkové policie Krajského ředitelství Policie ČR Karlovarského kraje.

Úterý 16. dubna

Lehce perlivý fermentovaný nápoj vzniklý z oslazeného černého nebo zeleného čaje, který je užíván jako funkční potravina - to je kombucha. Pavel Ordoš spolu se svou přítelkyní Martinou Selnarovou založili firmu na výrobu nápoje Satori Kombucha, nejen o ní nám přišli povědět.

Středa 17. dubna

Mistrovství světa v para hokeji v Ostravě se blíží. Poslechněte si zajímavé povídání o sledge hokeji, o cestě do reprezetace a o účasti na několika paralympiádách. Pozvání do studia přijali reprezentanti Michal Geier a Karel Wágner z karlovarského klubu Sharks.

Pan Zdeněk Válek, majitel Muzea motocyklů v Bečově, nám přišel povědět o výrobcích šikovných rukou našich předků. Poslechněte si rozhovor věnovaný moto veteránům.

Čtvrtek 18. dubna

Člověk s mentálním postižením je úkolem pro rozum a darem pro srdce - to je hlavní motto Denního centra Mateřídouška. Aktuality ze společnosti nám představila její ředitelka Věra Bráborcová.

autoři: Petr Čimpera , Radim Jehlík , Naďa Krásná | zdroj: Český rozhlas Karlovy Vary
Spustit audio

Související