O čem se tento týden mluvilo? Poslechněte si záznamy rozhovorů s našimi hosty

Poslechněte si další zajímavá povídání našich hostů. Tentokrát jsme se věnovali autismu, sprejerství, trávení volného času i plánům knihovny v Ostrově či botanické zahrady v Bečově.

Pondělí 1. dubna

Něco k Mezinárodnímu dni dětské knihy a k činnosti Městské knihovny Ostrov nám přišla povědět její ředitelka Irena Leitnerová.

Úterý 2. dubna

Modrý den - Světový den porozumění autismu připadá na 2. duben. U této příležitosti přijala pozvání do studia ředitelka Denního centra Žirafa Renata Kunešová. Centrum nabízí své služby klientům s kombinovaným postižením nebo s poruchou autistického spektra.

Středa 3. dubna

Tomáš Popelka alias Real143 byl naším dopoledním hostem. Je to umělec, ne vandal! Brání se označení sprejer a považuje se spíše za umělce pracujícího se spreji. Deset let věnuje graffiti, dnes už na profesionální úrovni. Svými díly zdobí místa v Karlových Varech. 

Jaké možnosti trávení volného času v Chebu nabízí Sportovně rekreační areál Krajinka a zimní stadion? Pozvání do studia přijal vedoucí provozu Václav Truhlář.

Čtvrtek 4. dubna

Co připravila Bečovská botanická zahrada na jaro 2019? To nám prozradil Jiří Šindelář, správce Bečovské botanické zahrady.