Lázeňská léčba a wellness „bez starosti“ čeká na hosty Spa Resortu Sanssouci v Karlových Varech

27. srpen 2020

Karlovy Vary. Město se slavnou historií a také největší a nejznámější lázně u nás. Najdete v nich mnoho lázeňských domů a hotelů, kde si můžete dopřát tradiční lázeňskou péči, širokou nabídku wellness programů i jednotlivé procedury. Jedním z největších poskytovatelů lázeňské péče v Karlových Varech je moderní komplex Spa Resort Sanssouci.

„Sans souci“ znamená ve francouzštině „bez starosti“. A právě v tomto duchu nabízí své služby Spa Resort Sanssouci. Lázeňský komplex spadá pod společnost Imperial Group Karlovy Vary a vznikl propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa Mercedes.

Saunové rituály ve Spa Resortu Sanssouci

Hosté sem přijíždějí především za tradiční karlovarskou lázeňskou léčbou, která je založená na využití přírodních léčivých zdrojů – termominerální vody, přírodních plynů a peloidů. Ty se používají pro široké spektrum lázeňských a wellness procedur. Pro potřeby pitné kúry a koupelí je dokonce do hotelů přiveden nejznámější karlovarský pramen – Vřídlo.

Lázeňská péče a wellness programy jsou poskytovány v balneocentru ve Ville Mercedes. V nabídce je více než sto léčebných výkonů a procedur, které zajišťuje vysoce kvalifikovaný personál. Jednou z novinek je wellnessový CBD balíček, který využívá pro změnu léčivé síly konopí. Návštěvníci tu mají k dispozici také moderní bazénový komplex, sauny a whirlpool.

Spa Resort Sanssouci obklopují lázeňské lesy

„Spa Resort Sanssouci nabízí hostům i vyžití mimo lázeňskou léčbu,“ říká marketingový manager Luboš Bohůnek. Hosté mohou využít minigolf, venkovní dětské hřiště, navštívit galerii a podobně. Proto je skvělým místem pro pobyt nejen lázeňských hostů, ale třeba i rodin s dětmi.

Spustit audio

Partneři

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová