Pravidla soutěže Léto v lázních

Soutěžte o poukazy na lázeňské pobyty pro dvě osoby v telefonické a SMS soutěži ve vysílání regionálních stanic Českého rozhlasu.

I. Základní ustanovení

Pořadatelem soutěže je Český rozhlas, který byl zřízen zákonem č. 484/1991 Sb., o Českém rozhlasu, se sídlem Vinohradská 12 Praha 2 120 99, IČ: 45245053 (dále jen jako „Pořadatel“ nebo „ČRo“).

Termín trvání soutěže: od 7. července 2020 do 30. srpna 2020.

II. Účast v soutěži

Soutěž probíhá v pořadu Výlety (od 11. července 2020 do 30. srpna 2020) a také ve vysílání regionálních stanic Českého rozhlasu (od 7. července 2020 do 28. srpna 2020) každý všední den od 9:45 do 10:00.

Každý účastník má nárok pouze na jednu výhru v průběhu soutěže. Pokud by byl vybrán účastník, který už výhru obdržel, dojde neprodleně k vylosování jiného výherce.

SMS soutěž

V pořadu Výlety probíhá soutěž formou SMS (dále jen „smsková soutěž“). Pro každý víkend je vyhlášena jedna soutěžní otázka, která zazní v pořadu v sobotu i v neděli, a dvě možné odpovědi ve formě A nebo B. Do soutěže je možné se zapojit odesláním odpovědi na soutěžní otázku prostřednictvím SMS. Textová zpráva musí být ve tvaru Vylety (mezera) A nebo B (mezera) jméno, příjmení, adresa a musí být odeslána na číslo 900 11 04, a to do nedělní půlnoci. Službu technicky zajišťuje společnost ATS Praha, cena jedné SMS je 4 Kč. Soutěžícím je zasílána potvrzující SMS o přijetí odpovědi.

Ze všech došlých správných odpovědí je vylosován jeden výherce, jehož jméno je vyhlášeno v pořadu Výlety následující víkend.

Telefonická soutěž

V pořadu Léto v lázních (po-pá 9:45-10:00) vysílá Český rozhlas také soutěžní otázku. Tato soutěž probíhá telefonicky (dále jen „telefonická soutěž“). V každém vydání pořadu je vyhlášena jedna vědomostní otázka. Vlastní soutěžní kolo probíhá tak, že moderátor pořadu položí posluchačům vědomostní otázku. Po vyhlášení otázky mohou účastníci soutěže volat na telefonní číslo 731 800 900 (cena 1 minuty je dle tarifu volajícího do sítě mobilního operátora O2 Czech Republic a. s.). V pořadí první volající je spojen s moderátorem, a pokud odpoví na danou vědomostní otázku správně, získává výhru v podobě poukazu na lázeňský pobyt pro 2 osoby. Pokud odpověď na položenou otázku není správná, možnost zúčastnit se soutěže má v pořadí druhý volající.

III. Výhry

Výhrami v soutěži v Létě v lázních jsou poukazy na pobyty do lázní pro dvě osoby. Přehled zapojených lázní je uvedený na webových stránkách www.letovlaznich.cz.

IV. Vyhlášení výherců a předání výher

Správná odpověď na otázku z víkendového pořadu Výlety a jméno výherce je vyhlášeno moderátorem následující víkend. Jméno výherce denní telefonické soutěže je známo během vysílání všednodenního pořadu Léto v lázních (po-pá 9:45-10:00). 

Výhry budou výhercům předány osobně na základě předávacího protokolu nebo budou odeslány poštou na adresu, kterou výherce sdělil Pořadateli soutěže.

Osoby nesplňující podmínky účasti v soutěži nebo jednající v rozporu s pravidly nebudou do soutěže zařazeny. Pokud se ukáže, že tato osoba se i přes uvedené stala výhercem, ztrácí nárok na výhru.

Výhry jsou odesílány do 30 dnů od získání výhry v telefonické soutěži, případně od vyhlášení jména vítěze v pořadu Výlety.

V případě, že se výherce nedostaví k osobnímu převzetí ceny či nepřevezme zásilku s výhrou ve lhůtě stanovené provozovatelem poštovních služeb, či v případě dalších okolností vylučujících uskutečnění plnění vítězi, které nezpůsobí Provozovatel, ztrácí vítěz nárok na výhru a ta propadá ve prospěch Pořadatele.

ČRo neručí za ztrátu, nedoručení, prodlení nebo poškození výher zasílaných prostřednictvím zasilatelské firmy či jiným způsobem, pořadatel soutěže zároveň neručí za technické problémy a případné nedoručení registračních formulářů a za jakékoli problémy vzniklé v rámci přenosu zpráv elektronickými prostředky.

V. Prohlášení Pořadatele

Účastí v této soutěži účastník soutěže bez výhrad přijímá tato pravidla a zavazuje se je dodržovat.

Finanční plnění výher není možné.

Soutěže se nesmějí účastnit zaměstnanci Českého rozhlasu a osoby ve smluvním vztahu s Českým rozhlasem, jejich rodinní příslušníci a osoby blízké.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu soutěže změnit její pravidla či ceny vložené do soutěže, soutěž přerušit, prodloužit, zkrátit případně bez náhrady zrušit.

V případě, že se výherce nedostaví k osobnímu převzetí ceny či nepřevezme zásilku s výhrou ve lhůtě stanovené provozovatelem poštovních služeb, či v případě dalších okolností vylučujících uskutečnění plnění vítězi, které nezpůsobí Provozovatel, ztrácí vítěz nárok na výhru a ta propadá ve prospěch Pořadatele.

Osobní údaje soutěžících budou zpracovávány pouze za účelem vyhodnocení soutěže a předání cen, poté budou zlikvidovány.

Partneři

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.