Firmou roku 2024 v Karlovarském kraji se stala firma zabývající se průmyslovou automatizací

6. listopad 2024

Největší audioportál na českém internetu

Generální ředitel společnosti Bohumil Říha | Foto: Andrea Vajnar, Český rozhlas

Hostem byl generální ředitel Bohumil Říha. Moderuje Andrea Vajnar

Společnost ISOS AUTOMATION z Perninku, specializující se na průmyslovou automatizaci, získala prestižní titul Firma roku 2024 v Karlovarském kraji.

Firma se zaměřuje na vývoj, výrobu a servis automatizačních řešení, od jednoúčelových strojů až po plně automatizované výrobní linky. Její portfolio pokrývá 60 % potravinářský, 20 % strojní a 20 % farmaceutický, chemický a automobilový průmysl. „V posledních letech se nám daří realizovat specifické zakázky pro různé zákazníky a máme zhruba 95% úspěšnost v zavádění inovativních technologií,“ říká jednatel a majitel společnosti Bohumil Říha.

Tým a spolupráce s univerzitou

Tým firmy čítá 25 odborníků, kteří umožňují firmě personální soběstačnost. Spolupráce se Západočeskou univerzitou v oblasti výzkumu a vývoje, stejně jako orientace na český trh, přispívají k úspěchům firmy, která se díky schopnosti přizpůsobit se specifickým potřebám zákazníků stala vyhledávaným partnerem.

Vítězství v krajském kole soutěže znamená pro firmu nominaci do celostátního finále, jehož vyhlášení proběhne 11. prosince na pražském Žofíně.

autoři: Andrea Vajnar , max