Zahájení 118. lázeňské sezóny v Jáchymově nabídne pestrý program

21. květen 2024

Lázeňská města Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně už slavnostně zahájila svou novou sezónu, nyní přichází na řadu Jáchymov. V sobotu 25. května 2024 se toto malebné město ponoří do oslav zahájení 118. lázeňské sezóny

Akce nabídne bohatý program pro všechny generace. Celý Jáchymov ožije od 10 hodin ráno, kdy začne pestrý program plný hudby a zábavy v Lázeňském parku. Od 12 hodin pak začne také v Radium Palace.

Po celou dobu oslav budou v lázeňském parku stánky s regionálními produkty a občerstvením. Na terase hotelu Radium Palace se bude nacházet food zóna, kde si budete moci vychutnat grilované speciality, prosecco, kávu a další pochoutky z kavárny a baru.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijeďte do Jáchymova oslavit začátek nové lázeňské sezóny.

autoři: David Forst , nkr
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.