SOUTĚŽ: Jarní relax v Jáchymově. Vyhrajte poukaz v hodnotě 11 tisíc korun!

1. duben 2024

Lázně Jáchymov, perla mezi lázeňskými destinacemi, se pyšní svou unikátní léčivou vodou obsahující nejvyšší koncentraci radonu v Evropě. A teď máte jedinečnou příležitost tuto léčebnou sílu využít!

Od pondělí 1. dubna až do neděle 7. dubna můžete ve vysílání Českého rozhlasu Karlovy Vary soutěžit o poukaz v hodnotě 11 tisíc korun na 10 koupelí v radonové vodě včetně lékařské prohlídky. Když správně odpovíte v ranním nebo odpoledním vysílání na soutěžní otázku, postoupíte do hlavního slosování.

Jak na to?

Poslouchejte naše vysílání. Jakmile uslyšíte od moderátora výzvu k pravidelné soutěži, volejte studiovou linku 221 55 37 37. Pak už se jen stačí dovolat, správně zodpovědět soutěžní otázku a pak mít trochu štěstí při slosování, které se uskuteční v neděli odpoledne.

autor: nkr
Spustit audio

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.