Pravidla telefonických soutěží Českého rozhlasu Karlovy Vary

1. leden 2022

Pořadatelem soutěže je Český rozhlas, který byl zřízen zákonem č. 484/1991 Sb., o Českém rozhlasu, se sídlem Vinohradská 12 Praha 2 120 99, IČ: 45245053 (dále jen jako „Pořadatel“ nebo „ČRo“).

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let s adresou pro doručování výher v České republice. Každá osoba splňující tyto podmínky se může hry zúčastnit maximálně 1krát za 14 dní.

Soutěže se nesmějí účastnit zaměstnanci Českého rozhlasu a osoby ve smluvním vztahu s Českým rozhlasem, jejich rodinní příslušníci a osoby blízké.

Účastí v telefonické soutěži účastník bez výhrad přijímá tato pravidla a zavazuje se je dodržovat.

Ve vysílání je vždy soutěž vyhlášena moderátorem, sdělen obsah výhry, soutěžní otázka a telefonní číslo. Pokud volající soutěžní otázku správně zodpoví, stává se výhercem.

Převzetí ceny proběhne osobně, výherce se zavazuje podepsat předávací protokol, který bude obsahovat identifikaci jeho osoby, specifikaci předávané ceny a datum převzetí ceny.

V případě, že se do 30 dnů od data soutěže nepodaří Pořadateli výherce zkontaktovat a domluvit s ním předání výhry, ztrácí tento výherce nárok na výhru a výhra propadá ve prospěch Pořadatele.

V případě, že se výherce nedostaví k osobnímu převzetí ceny, či v případě dalších okolností vylučujících uskutečnění plnění výherci, které nezpůsobí Pořadatel, ztrácí výherce nárok na výhru a ta propadá ve prospěch Pořadatele.

Osobní údaje výherců budou zpracovávány pouze za účelem vyhodnocení soutěže, předání cen a statistického vyhodnocení výzkumu a poté budou zlikvidovány.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.