Sobotní Noční linka: Co chci ještě zažít

11. září 2021

Říká se, že dokud má člověk cíl, nemyslí na nemoce a bolesti. Také se říká, že tam, kde je cíl, je i cesta, ale zůstaňme (alespoň v dnešní Noční lince s Borkem Kapitančikem) u vašich cílů.

Aby byli naši blízcí zdraví a šťastní, to si přejeme všichni, abychom se dokázali postarat o svoji rodinu, to máme také všichni společné, buďme tedy konkrétnější – k jakým cílům byste rádi dospěli vy osobně?

Co byste ještě chtěli ve svém životě zažít? Seskok padákem, raft na divoké řece, cesta kolem světa? Naučit se dokonale španělsky, vidět své děti nebo vnoučata na slavnostní promoci? A našli jste si po naplnění své vysněné mety další cíl?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...