Pondělní Noční linka: Srdce dobrodruha

20. květen 2024

Podělte se s námi o vaše nezapomenutelná dobrodružství z života! Každý z nás nosí v srdci své vlastní dobrodružství, ať už je to cesta do neznáma, objevování nových lidí či kultur, a nebo možná odvážný krok ve vaší kariéře.

Co bylo vaším největším dobrodružstvím a co vás vedlo k tomu, abyste ho podnikli? Jaké dojmy a zážitky vám z toho zůstaly? Sdílejte své příběhy s námi a nechte se inspirovat dobrodružstvím ostatních!

Zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.