Na jezeře Michal zahájil svou činnost nový sportovní klub veslařů
24. říjen 2023 13:25
Sportovní klub veslování Medard Sokolov sestavil první veslařský tým. Čtyřčlenné družstvo v současné době trénuje jeden měsíc a chystá se na zimní přípravu.
Současnou hlavní základnou veslařů se stalo jezero Michal, zázemí poskytnuté společností Sokolovská uhelná. V následujících letech se ale podle něj činnost mladého týmu postupně přesune na jezero Medard.
„SK Medard bylo založeno 29. září. Teď nás čeká hodně práce. Budeme dělat nábory na základních školách a budeme se pokoušet tu naší sportovní základnu rozšiřovat, co nejvíce to půjde. Do budoucna se plánuje, že veškerý vodní sport by měl být přesunutý na jezero Medard,“ dodal předseda oddílu Jiří Štěpán.
Nejnovější zprávy
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Boj o Oscara? Jako země na to nejsme připravení. Je tady hodně prostoru pro zlepšení, myslí si Mádl
-
Dětské tábory nebo povodně v Texasu. ‚I proto vydat výstrahu nebyla chyba,‘ říká hydrometeorolog Rieder
-
AUDIO: Jak podporovat kulturu u nás? Poslechněte si politickou debatu v rámci projektu Česko 2025
-
Pořadatelé zrušili letošní ročník festivalu Rubicon. U Bratislavy měl vystoupit americký rapper Kanye West