Čtvrteční Noční linka: Příbuzné si nevyberete

10. leden 2019

Jaké vztahy máte s vašimi příbuznými? Vycházíte dobře a nebo mají vaše vztahy nějaké trhliny? Berete příbuzné jací jsou a nebo máte s některými z nich větší  problém? Co nezapomenutelného jste zažili s vašim tátou, strýčkem, tetičkou a dalšími? 

Scházíte se s příbuznými, udržujete rodinné vztahy? Kdo z příbuzných je Vašemu srdci nejbližší?

Není nad to, když rodina drží pohromadě a můžete se spolehnout i na příbuzné. Ne vždy a ne všude to tak ale je. Někde se společná řeč nenajde ani po letech, jinde se ale podaří opět najít společné slovo a cestu.

Příbuzné si narozdíl od přátel nevybíráme.

Moderátor Karel Sladký má velké příbuzenstvo. V závěru roku se tradičně sešli a navštívili i další. Bylo to úžasné setkání. Na příbuzenské vztahy si nemůže stěžovat, ale ví, že ne všichni mají takové štěstí.

O tom, jak to máte vy, zda máte štěstí na příbuzné, jak s nimi vycházíte a co s nimi prožíváte, si budeme povídat v dnešní Noční lince. Na vaše vyprávění a příběhy se už moc těší moderátor Karel Sladký. Můžete mu k tématu už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?