Výstaviště v Lysé nad Labem hostilo Den s regionálními stanicemi Českého rozhlasu

31. březen 2022

Regionální stanice Českého rozhlasu i letos vyrážejí za svými posluchači. První z letošních čtyř zastávek, na kterých se společně prezentují všechny stanice, se konala v pátek 25. března 2022 na Výstavišti v Lysé nad Labem v rámci výstavy Jarní zemědělec.

Na návštěvníky čekala během celodenního pódiového programu řada hudebních vystoupení, představení společných pořadů z regionálního vysílání nebo přímý přenos pořadu Slavné dvojice, jehož hosty byly Iva Hüttnerová a Petra Černocká.

Čtěte také

V hudebním programu vystoupili Pavel Vítek, Josef Zíma, Petr Rezek, Petra Černocká, David Deyl, Jakub Smolík, Marcel Zmožek nebo Jana Chládková se skupinou Pontiac.

V Lysé si nenechalo ujít Den s regionálními stanicemi Českého rozhlasu přes tři tisíce návštěvníků. Už teď se těšíme na další, který se uskuteční 22. dubna 2022 na Výstavišti Flora Olomouc v rámci tradiční mezinárodní květinové a zahradnické výstavy Květy a světy.

autor: Pavel Kozler
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.