Výstaviště v Lysé nad Labem hostilo Den s regionálními stanicemi Českého rozhlasu

31. březen 2022

Regionální stanice Českého rozhlasu i letos vyrážejí za svými posluchači. První z letošních čtyř zastávek, na kterých se společně prezentují všechny stanice, se konala v pátek 25. března 2022 na Výstavišti v Lysé nad Labem v rámci výstavy Jarní zemědělec.

Na návštěvníky čekala během celodenního pódiového programu řada hudebních vystoupení, představení společných pořadů z regionálního vysílání nebo přímý přenos pořadu Slavné dvojice, jehož hosty byly Iva Hüttnerová a Petra Černocká.

Čtěte také

V hudebním programu vystoupili Pavel Vítek, Josef Zíma, Petr Rezek, Petra Černocká, David Deyl, Jakub Smolík, Marcel Zmožek nebo Jana Chládková se skupinou Pontiac.

V Lysé si nenechalo ujít Den s regionálními stanicemi Českého rozhlasu přes tři tisíce návštěvníků. Už teď se těšíme na další, který se uskuteční 22. dubna 2022 na Výstavišti Flora Olomouc v rámci tradiční mezinárodní květinové a zahradnické výstavy Květy a světy.

autor: Pavel Kozler
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Mimozemští roboti, červí díry, kosmické elektrárny... je lepší být ve střehu.

Tomáš Vacek, vedoucí Programu celoplošné stanice

Tomáš Vacek

Komplet 3CD Vladana a Prasopes

Koupit

Co se stane, když se desetiletá holka rozhodne být intergalaktickou strážkyní? Sci-fi seriál o útěku z domova, vzpouře strojů a přátelství s jedním zvláštním kouzelným zvířetem.