Sobotní Noční linka: Život dětskýma očima

1. červen 2024

Dnes slavíme svět dětí a jejich nekonečnou radost a energii. Připojte se k nám a vraťte se do časů, kdy bylo všechno možné a nic nebylo nemožné. Objevme společně krásu a jedinečnost dětství. 

Jaké vzpomínky vám vyvolávají na vaše dětství? Co pro vás znamená dívat se na svět dětskýma očima? Jaké byly vaše nejoblíbenější hry a zábavy, které jste si užívali jako dítě? Jaké byly vaše oblíbené místa ke hraní a prozkoumávání?

Co vám přinášelo největší radost a štěstí v dětství? Byly to drobné radosti každodenního života nebo velké události a dobrodružství? Jaká dětská dobrodružství vám utkvěla v paměti? Byly to výlety do přírody, tábory nebo nějaké městské dobrodružství?

Zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.