Poznávejte naši zem a vyhrávejte s pořadem Výlety

4. prosinec 2021

Prozkoumáváte rádi Českou republiku? Poznejte turistické zajímavosti ze všech míst naší země a soutěžte o atraktivní ceny.

Výhry se vztahují k výletům a cestování, soutěží se proto o termohrnky s karabinou, plecháčky nebo baterky s logem Výletů.

Každý měsíc se navíc ze všech výherců za uplynulý měsíc losuje jeden šťastlivec, který získá hlavní cenu. Víkendový pobyt v lázních nebo hotelu může čekat třeba právě na vás!

VELKÁ MĚSÍČNÍ VÝHRA NA ČERVEN: 

Poukaz na pobyt pro dvě osoby na dvě noci se snídaní v hotelu sítě Orea Hotels & Resorts podle vlastního výběru, včetně volného vstupu do wellness.

Soutěžní otázka:

Minule jsme se ptali, jaký hrad nebo zámek byl u nás v loňském roce nejnavštěvovanější. Záměrně jsme z toho vynechali bezpochyby nejvýznamnější českou památku, která zaujímá plochu přibližně 70 tisíc metrů čtverečních – tedy Pražský hrad, který je podle Guinessovy knihy rekordů největším souvislým hradním komplexem. A my se dnes ptáme, je největším:

 

A) v Evropě

B) na světě

Svoji odpověď pošlete prostřednictvím SMS ve tvaru Vylety (mezera) A nebo B (mezera) jméno, příjmení, adresa na telefonní číslo 900 11 04 od sobotní 13. hodiny do nedělní půlnoci. Cena SMS je 4 Kč. Po obdržení vaší odpovědi, vám bude zaslána potvrzující SMS. Ze všech došlých správných odpovědí je každý víkend vylosováno 5 výherců, kteří obdrží malou výhru. Jména těchto výherců jsou oznámena ve vysílání následující sobotu a neděli. Na konci měsíce je pak ze všech došlých správných odpovědí vylosován jeden výherce, který obdrží hlavní cenu.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

Plecháček a baterka s logem Výletů

Cestopisný pořad Výlety věnovaný celé České republice se vysílá každou sobotu a neděli od 13 hodin na vlnách regionálních stanic Českého rozhlasu. V každém díle uslyšíte čtyři reportáže z pozoruhodných míst naší země. Vyberte si kraj a nechte se inspirovat, kam vyrazíte na výlet.

Spustit audio