Potvrzeno! Mariánské Lázně jsou přírodní ráj

10. listopad 2017
Mariánské Lázně

Na konci října proběhla největší turistická událost italského Švýcarska, veletrh ”iViaggiatori". Neztratily se na něm ani Mariánské Lázně, které získaly cenu Natural Paradise.

„Účastníky veletrhu nebyli pouze odborníci, ale také široká veřejnost toužící po informacích. Poptávka nebyla pouze po nabídce ubytování, lázeňských pobytech, ale také po cyklostezkách, golfu či památkách,” uvedla pracovnice městského infocentra Andrea Piptová, která Mariánské Lázně na veletrhu prezentovala.

Veletrh cestovního ruchu probíhal v areálu výstaviště nádherného města Lugana. Návštěvníci mohli obdivovat více než 200 výstavních stánků z více než 26 zemí světa. Součástí veletrhu byly také tematické události či semináře.

Švýcarské turistické ocenění (The Swiss Tourism Award) je prestižním mezinárodně uznávaným oceněním ve Švýcarsku za účelem zvýšení kvality v různých segmentech cestovního ruchu.

Ocenění se vyhlašuje v rámci švýcarského mezinárodního veletrhu v Luganu (Swiss Internatinal Holiday Exhibition) a zvláštní pozornost je věnována destinacím, které mají nejen vynikající pověst na webu, ale také podporují a rozvíjejí nové formy udržitelného cestovního ruchu a alternativu k tradičním masovým modelům cestování.

Destinace jsou vybírány pro svůj potenciál kulturního dědictví, který je atraktivní pro švýcarský trh.

Mariánské Lázně
autor:Směna ČRo Plzeň