Otázky Tondy Procházky míří poprvé do Karlovarského kraje!

17. listopad 2023

Zábavný pořad Otázky Tondy Procházky se bude poprvé natáčet v Karlovarském kraji, a to už ve čtvrtek 23. listopadu v Chebu.

Hosty budou herci Saša Rašilov, známý například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě a Jana Pidrmannová, chebská rodačka, která hrála ve filmech Balada o pilotovi nebo Ledviny bez viny.

Za nejlepší výkon v činohře letos Thálii získal herec Saša Rašilov

A protože Český rozhlas slaví 100 let a regionální stanice Český rozhlas Karlovy Vary vysílá samostatně už 5 let, všichni diváci si odnesou malý narozeninový dárek. Dva šťastlivci navíc získají DAB rádio. Také výše vstupenky je stanovena symbolicky, aby připomínala zmiňované dvojité výročí – tedy 105 korun.

Vstupenky zakoupíte online nebo osobně v Turistickém infocentru na náměstí Jiřího z Poděbrad v Chebu. 

autor: nkr
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...