Otázky Tondy Procházky míří do Lokte! Hosty budou herci Oskar Hes a Miroslav Táborský

Karlovarský kraj se chystá na další dávku smíchu a zábavy. Talkshow Otázky Tondy Procházky míří tentokrát do Lokte a slibuje večer plný humoru, překvapení a zajímavých hostů.

Večerem bude provázet Antonín Procházka, známý nejen jako herec, režisér a autor divadelních komedií, ale právě i jako moderátor. Připravený je večer plný humoru, zajímavých otázek a odpovědí, a to vše podtržené atmosférou loketského Kulturního domu Dvorana.

Čtěte také

Diváci se mohou těšit na setkání s Oskarem Hesem, mladým charismatickým hercem známým například z filmů Bratři, Král Šumavy a Dukla 61. Společně s ním se na pódiu objeví i legendární Miroslav Táborský, jehož herecké kreace jsou nepřehlédnutelnou součástí českého filmového i divadelního světa.

Akce je naplánovaná na pátek 26. dubna. Kulturní dům Dvorana v Lokti se otevře od 18 hodin, vstupné je 100 korun. Vstupenky je možné zakoupit i online.

autor: nkr
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.