Oslavte 3. narozeniny Českého rozhlasu Karlovy Vary s Yvettou Blanarovičovou!

4. říjen 2021

Český rozhlas Karlovy Vary a Dům kultury Ostrov zve na charitativní koncert Yvetty Blanarovičové, který se uskuteční k 3. narozeninám Českého rozhlasu Karlovy Vary.

Koncert Yvetty Blanarovičové se uskuteční 20. října v kostele Zvěstování Panny Marie v Ostrově. Začátek je v 19.30 hodin. Vstupné je dobrovolné. Výtěžek bude věnován do sbírky Světluška Nadačního fondu Českého rozhlasu, který pomáhá nevidomým v České republice.

Akce proběhne dle aktuálních protiepidemických opatření, která budou v danou dobu stanovena Ministerstvem zdravotnictví ČR.                                      

autor: nkr
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...