Nedělní Noční linka: Jaký býval (či stále ještě je) váš památníček?

28. srpen 2022

Patříte k lidem, kteří si jako upomínku na setkání s někým milým či pro vás důležitým nechávají od dotyčné osoby vzkaz nebo kresbu v klasickém památníčku?

Máte pro tyto relikvie vyhrazenu celou jednu poličku v knihovně? Má tenhle váš památník podobu návštěvní knihy či snad jsou to rovnou podpisy na zdi vaší pracovny? Pokud ano, pak jste takzvaně ve hře coby aktéři dnešní Noční linky!

Ovšem i ti, kteří takový památníček už dávno někam založili, budou vítáni při poslechu dnešních dvou hodin povídání na telefonu 731 800 900. A jako vždy, i tentokrát můžete své příběhy psát i na rozhlas.cz/linka. Borek Kapitančik se bude snažit jich co nejvíc citovat.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová