Daniela Pilařová
Zpracovávám aktuální dění z Děčínska i zajímavosti z kultury a životního stylu.
Znamení: Blíženci
Co dělám v rozhlase: Připravuji zprávy z oblasti Děčínska – zpracovávám aktuální dění, ale také zajímavosti z oblasti kultury a životního stylu. Snažím se posluchačům přinášet i kompletní servisní informace, například z dopravy.
Před rozhlasem: Mám za sebou hlavně televizní zkušenosti, působila jsem jako kameramanka zpravodajství. Pak také jako štáb v jednom člověku, který umí jak natočit, tak napsat a nastříhat reportáž na zpravodajském webu. Na několik let jsem si vyzkoušela práci obrazového editora hlavní zpravodajské relace „Události“ v České televizi, kde jsem pomáhala utvořit novou tvář této relace v době, kdy se začalo používat virtuální studio.
Co mě baví: Hlavně moje práce. Pak také práce s obrazem, ať už za kamerou nebo foťákem. Ráda maluji a miluju knížky. Mám dvě motorky a u nás doma se vždycky vyskytují minimálně dva psi, teď zrovna jeden west highland white teriér a jeden skotský teriér.
Všechny články
-
Hřensko plánuje zpřístupnit Edmundovu soutěstku. Skoro po 3 letech od požáru v národním parku
Skoro po 3 letech by se mohli lidé znovu podívat do Edmundovy soutěsky v Hřensku. Oblíbenou jízdu na lodičkách po Kamenici uzavřel požár v národním parku v létě 2022.
-
Jitrnice na stromech, pivo v potoce – masopust jako z pohádky si udělali ve Velkém Šenově
Málokteré město se může pochlubit tím, že tam na stromech rostou jitrnice a potokem teče pivo. Ve Velkém Šenově si připravili masopust jako z pohádky Dařbuján a Pandrhola.
-
Povrly na Ústecku otevřely své vlastní re-use centrum
Povrly na Ústecku mají vlastní re-use centrum. Obyvatelé do něj mohou přinést nepotřebné, ale funkční věci. Zájemci si je naopak mohou odnést domů.
-
Před pěti lety se nemoc covid-19 dostala do Česka, první potvrzený pacient byl z Děčína
Je to pět let od vypuknutí koronavirové pandemie na území České republiky. Nemoci u nás podlehlo už 44 tisíc lidí. První oficiálně potvrzený pacient v Česku byl z Děčína.
-
Od 1. března platí zákaz vstupu do hnízdišť vzácných ptáků v Českém Švýcarsku i Labských pískovcích
Od soboty 1. března platí na území národního parku České Švýcarsko a Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce zákaz vstupu do hnízdišť vzácných ptáků.
-
V loděnicích v Děčíně už je připravená na rozebrání první loď z flotily Československé plavby labské
První loď z flotily končící Československé plavby Labské je připravená na rozebrání v děčínské loděnici. Dělníci ji vytáhli z vody a přesunuli na místo, kde ji rozeberou.
-
Varnsdorf podpořil volnočasové aktivity obyvatel 1,5 milionem korun
Varnsdorf na Děčínsku vyčlenil zhruba 1,5 milionu korun na podporu aktivit dětí, mládeže a obyvatel.
-
Správa národního parku České Švýcarsko se chystá opravit historický most u Dolského mlýna
Historický most u Dolského mlýna u Jetřichovic národní park opraví. Patří k nejstarším a dosud stojícím funkčním mostům svého druhu u nás, postaven byl v roce 1902.
-
Na Děčínsku evidují hygienici 18 případů nakažení žloutenkou typu A. Nemoc se zatím nešíří
Hygienici na Děčínsku evidují 18 případů nákazy žloutenkou typu A. Takzvaná nemoc špinavých rukou se rozšířila v oblasti Dolní Poustevny.
-
Děti ze základní školy v Tisé mohou o hodinách tělocviku lyžovat. Mají k dispozici upravený svah
Děti ze základní školy v Tisé na Ústecku měly tenhle týden netradiční hodiny tělesné výchovy. Tělocvičnu totiž vyměnily za lyžařský svah.
Stránky
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- následující ›
- poslední »