O pořadu Volby 2022 – Karlovarský kraj

Informace k podzimním komunálním a senátním volbám v Karlovarském kraji. 

Český rozhlas Karlovy Vary nabízí svým posluchačům speciální předvolební vysílání. Ve všedních dnech po 15. hodině si můžete v odpoledním vysílání poslechnout vizitky kandidátů do Senátu v obvodu Karlovy Vary. Vizitky najdete také na webu iROZHLAS.cz.

Od 14. září každý všední den po 18. hodině uslyšíte speciální vysílání z jednotlivých okresů Karlovarského kraje. Dozvíte se, jak chtějí kandidující subjekty řešit hlavní problémy jednotlivých měst.

Od 19. do 22. září se v debatách po 18. hodině představí lídři kandidátek pro volby do Zastupitelstva města Karlovy Vary.

V sobotu 24. září po uzavření volebních místností pro vás chystáme volební speciál. Od 14 do 21 hodin přineseme průběžné i konečné výsledky, souhrny, analýzy s politology a reportáže. Nebudou chybět živé vstupy našich redaktorů přímo z volebních štábů a zprávy uslyšíte každou půlhodinu. 

Další pořady

 • Folková pohlazení

  Hudební pořad o "hodné" muzice, který připravuje známý pardubický folkař a lídr skupiny Marien Víťa Troníček.

 • Jazykový koutek

  Postřehy k aktuálnímu vývoji češtiny a odpovědi na problematické jazykové jevy.

 • Noční linka

  Čas na vaše příběhy.

 • Pochoutkový rok

  Kulinární průvodce pro všechny milovníky jídla. V pořadu vyhlašujeme soutěž o váš nejlepší recept – tentokrát na sladko. Vítěz získá vybavení do kuchyně za 100 000 Kč.