Přidejte se k jarní očistě! Infocentrum města Karlovy Vary spouští kampaň s názvem Piju prameny

30. leden 2023

V srdci Karlových Varů vyvěrají jedinečné minerální prameny, které léčí návštěvníky z celého světa. Pro vodu, za kterou se mnozí vydávají tisíce kilometrů, místní nechtějí ujet i třeba jen pár zastávek autobusem.

Infocentrum Karlovy Vary přichází s výzvou k jarní očistě. Zájemcům, kteří se do 15. února přihlásí na www.pijuprameny.cz bude poskytnuta bezplatná konzultace lázeňského lékaře, který každému předepíše pitnou kúru dle jeho zdravotního stavu.

Jednotlivá vyšetření a konzultace se budou konat od druhé poloviny února v Alžbětiných lázních, jejich výsledkem bude předpis pitné kúry na míru. 

Od 6. března pak registrovaní začnou pít prameny podle doporučení. Zájemci mohou svou cestu po pitné kúře sdílet na sociálních sítích pod hashtagem #PijuPrameny.

Na konci celé očistné kúry všichni projdou výstupním vyšetřením, při kterém s lékaři v Alžbětiných lázních zhodnotí výsledky.

Český rozhlas Karlovy Vary je mediálním partnerem. V našem vysílání se můžete těšit na různé soutěže, rozhovory i reportáže z průběhu programu #PijuPrameny.

autoři: Zlata Kinská , nkr
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.