Ježíškova vnoučata plní přání i v novém roce. Seniory ze Staré Role roztančil koncert dechovky

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Ježíškova vnoučata nadělovala i po Novém roce v Domově pro seniory ve Staré Roli v Karlových Varech

V rámci projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata se nejvíce přání plní v předvánočním čase, na některá se dostane až v průběhu roku. Jako třeba v případě seniorů z Domova důchodců v Karlových Varech – Staré Roli.

Téměř šedesáti seniorům z Domova seniorů v Karlových Varech – Staré Roli splnili přání manželé Kovářovi. „Ježíškova vnoučata jsou krásný projekt, vždy jsme se s manželkou rádi zapojili, pokud jsme našli vhodný dárek,“ uvedl pan Kovář.

Radost a nadšení seniorů ho velmi překvapily. Tančili, smáli se a broukali si své oblíbené písničky. „Bylo to moc pěkné, byla skvělá atmosféra,“ popsal koncert pan Kovář. Senioři zavzpomínali na svá mladá léta, někteří z nich si zatančili i po 70 letech. „Omládla jsem tak o dvacet let. Co já jsem se toho natancovala,“ řekla s úsměvem jedna z nadšených klientek paní Kaštánková.

Projekt Ježíškova vnoučata splnil po celé republice celkem 16 270 přání seniorů, z toho v Karlovarském kraji bylo splněno 598 přání.