Do Karlovarského městského divadla zavítá Humoriáda na cestách

29. duben 2022

Oblíbený zábavný rozhlasový pořad Humoriáda vyjíždí za svými posluchači. Ve středu 22. června dorazí i do Karlovarského městského divadla.

Ty nejlepší historky, vzpomínky a anekdoty v podání Jiřího Krampola, Ivy Hüttnerové a Uršuly Klukové. To vše nabídne Humoriáda na cestách, při které aktéři oblíbeného zábavného rozhlasového pořadu vyjíždí za svými posluchači. Tentokrát to bude ve středu 22. června od 18 hodin v Karlovarském městském divadle.

Své kolegy bude zpovídat moderátor Patrik Rozehnal. Diváci budou mít příležitost sami hlasováním rozhodnout, které historky od účinkujících uslyší a jakému vyprávění dají přednost. O hudební program Humoriády na cestách se postará Pavel Vítek a Jana Chládková.

Vstupenky můžete zakoupit zde. Ke každé vstupence v ceně 200 Kč navíc návštěvníci karlovarského divadla dostanou v den konání akce knihu z edice Humoriáda „Klukoviny Uršuly Klukové“.

Více informací najdete na webu www.humoriada.cz nebo ve vysílání Českého rozhlasu Karlovy Vary.

autor: nkr
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...