Český rozhlas Karlovy Vary oslaví 3. narozeniny. Před sebou má velkou budoucnost, říká ředitel Levý

14. říjen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Zdeněk Levý, ředitel Českého rozhlasu Plzeň

Český rozhlas Karlovy Vary oslaví v listopadu 3. výročí od zahájení samostatného vysílání. Za tu dobu si získal přízeň několika posluchačů. Jaké oslavy a novinky chystá, prozradil v rozhovoru ředitel Zdeněk Levý.

Regionální rozhlasová stanice Český rozhlas Karlovy Vary spustila své samostatné vysílání 1. listopadu v roce 2018 a je tak nejmladší regionální stanicí Českého rozhlasu. „Tři roky byly úspěšné. Posluchači novou stanici přijali, jsou kladné ohlasy na vysílání. Přinášíme řadu zpráv, zajímavých témat a námětů, se kterými se setkáváme v běžném životě,“ zhodnotil Zdeněk Levý, ředitel Českého rozhlasu Karlovy Vary a Plzeň.

„Stanice je mladá, úspěšná a má před sebou velkou budoucnost. Bude se rozvíjet a pokud bude pokračovat v tradici – přinášet lidem zprávy, zajímavosti ze života, pak má před sebou opravdu velkou budoucnost,“ doplnil.

Oslavit narozeniny koncertem by bylo málo. Chystají se i soutěže

Své 3. výročí oslaví letos netradičně, a to narozeninovým koncertem Yvetty Blanarovičové.„Všechny posluchače bych chtěl pozvat a upozornit na to, že vstupné je dobrovolné,“ zve ředitel Levý.

Koncert se uskuteční 20. října v kostele Zvěstování Panny Marie v Ostrově. Začátek je v 19.30 hodin. Výtěžek z něj bude věnován do sbírky Světluška Nadačního fondu Českého rozhlasu, který pomáhá nevidomým v České republice.

Pro posluchače si Český rozhlas Karlovy Vary připravil také soutěž, která souvisí s digitálním vysíláním. „Jen koncert by byl málo. Pro posluchače chystáme soutěž o propagační předměty a digitální rádio,“ prozradil ředitel.

V narozeninovém týdnu od 1. do 7. listopadu budeme dvakrát denně soutěžit o propagační předměty ČRo Karlovy Vary (deštníky, hrnečky, bloky, ponožky, trička a další). Na konci týdne vylosujeme jednoho posluchače, který získá digitální rádio.

Jak na tom je Český rozhlas Karlovy Vary s poslechovostí a co nového pro své posluchače chystá? Nejen to si poslechněte v rozhovoru!

autor: nkr
Spustit audio