Atletický klub Škoda Plzeň pořádal nábor nových sportovců, zájemců je stále víc
Atletický klub Škoda Plzeň opět hledal nové zájemce o atletiku. V rámci náboru musely děti skákat do dálky, dělat kotouly nebo házet míčkem.
Chtěli byste, aby se vaše dítě věnovalo sportu? Pak ho můžete přihlásit třeba na atletiku. Atletický klub Škoda Plzeň pořádá nábory dvakrát ročně pro zájemce od pěti do osmnácti let věku. Zimní kolo náboru právě proběhlo.
V hale bylo pro děti připraveno několik stanovišť – opičí dráha, skok z místa, člunkový běh, házení míčkem nebo gymnastické stanoviště. Zájemci museli projít všemi zastávkami, trenéři je ohodnotili a dle výsledku je rozdělili do tréninkových skupin. „Hlásí se více děvčat v dětském věku, kluci začínají většinou s atletikou až déle, třeba kolem třinácti let. Děti se u nás věnují nejprve všem disciplínám a se specializací začínáme kolem čtrnácti až patnácti let věku,“ prozradil sportovní ředitel klubu Michal Černý.
Dle jeho slov počet zájemců stoupá. Klub disponuje skvělým atletickým areálem a rodiče s dětmi to láká. „Aktuálně máme v klubu přes tisíc sportovců ve věku do osmnácti let a z toho je čtyřicet pět procent mimoplzeňských.“
Další kolo náboru do klubu proběhne v září.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Shutdown snižuje kredibilitu USA, demokratům bych ale doporučil Trumpovi neustupovat, říká Švejnar
-
‚Rozsah podvodu je bezprecedentní.‘ Číňanka v Londýně dostala 11 let, má bitcoiny za 125 miliard
-
Další objevené ohnisko ptačí chřipky. V Lanškrouně musí chovatel zlikvidovat desetitisíce slepic a kohoutů
-
‚Kéž se Bůh slituje nad našimi mučedníky.‘ V Gruzii havaroval letoun turecké armády s 20 lidmi na palubě



